IMG_0559

Pasowanie Stokrotek

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla dzieci z grupy Stokrotki było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Kiedy nadszedł dzień 24 października, z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły, otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa.

Po  złożeniu uroczystej przysięgi, Siostra Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka”  dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń i  upominków ukrytych w kuferkach oraz dyplomów  dla każdego przedszkolaka, które wręczała Pani wicedyrektor Ewa Adamczewska i wychowawczyni Pani Lilla Kuczkowska. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/103802150532483221753/albumid/6617761018802509985?alt=rss&kind=photo” ]

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email