IMG_6397

Dzień Babci i Dziadka

24 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu, w grupie STOKROTKI zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje Kochane Babcie i Dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku.

Po występach dzieci wychowawczyni zaprosiła Babcie i Dziadków wraz z wnukami do wspólnej zabawy przy dźwiękach tanecznych utworów.To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Dziękujemy !!!

[peg-gallery album=”https://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/103802150532483221753/albumid/6516585164303223777?alt=rss&kind=photo” ]

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email